Aktualności

 • 17.11.2018

  Dzień Tumbo

  Szanowni Państwo! Przed nami realizacja Dnia Tumbo (21.11.2018) i zbiórka charytatywna. Zbieramy pieniądze Na Fundusz Dzieci Osieroconych, działający od 10 lat przy Fundacji Hospicyjnej Dnia 21.11. br. przychodzimy ubrani na pomarańczowo. Mile widziane również dodatki i inne akcenty pomarańczowe.... czytaj więcej »
 • 17.11.2018

  2a w gdańskim Żurawiu

  16 listopada uczniowie klasy 2a odwiedzili gdański Żuraw. Po raz kolejny uczestniczyli w ciekawej lekcji muzealnej. Tym razem poznali życie gdańszczan w dawnych czasach. Dowiedzieli się czym zajmowali się, co jedli i jak spędzali wolny czas. Jak zawsze było... czytaj więcej »
 • 16.11.2018

  VB w ECS

  Klasa V B dnia 15 listopada br. uczestniczyła w lekcji muzealnej w Europejskim Centrum Solidarności. Lekcja pt. „CODZIENNOŚĆ W PRL” opowiedziała jak wyglądało codziennie życie ludzi w Polsce kilkadziesiąt lat temu. Lata PRL i zabawy dzieci. Kolejki, kartki na... czytaj więcej »
 • 13.11.2018

  Świat magii

  Świat magii w SP11 W dniu 5 listopada w naszej szkole odbył się spektakl pełen magii i żartów scenicznych. Elegancki iluzjonista zaprezentował dzieciom wiele ciekawych i dowcipnych sztuczek, które wywoływały wśród nich za każdym razem wielki aplauz. Dodatkowo w... czytaj więcej »
 • 09.11.2018

  Obchody 100-nej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę

  09 listopada cała szkoła w sposób bardzo uroczysty obchodziła 100-tną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Apel dla klas starszych przygotowany przez nauczycieli historii p.Mariolę Najmajer oraz p.Tomasza Niżyńskiego obudził patriotycznego ducha w każdym uczniu. Apel dla klas młodszych przygotowany... czytaj więcej »
 • 09.11.2018

  Wieczornica

  Zaproszeni goście, dziadkowie, rodzice, rodzeństwo naszych uczniów oraz dyrekcja uczestniczyli we „wieczornicy” czyli przedstawieniu z okazji 100-nej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Wydarzenie to miało miejsce wieczorem 08 listopada w sali gimnastycznej a zostało przygotowane  przez Ks. Karola oraz ... czytaj więcej »
 • 06.11.2018

  Klasa IV c w akcji

  Tak oto IV c szykuje się do konkursu na dekorację patriotyczną własnej sali. Przy wspólnej pracy czas mija szybko i przyjemnie.... czytaj więcej »
 • 06.11.2018

  Lapbooki klasy VB

  Uczniowie V b wykonali lapbooki, które pomogły im przygotować się do omawiania lektury Chłopcy z Placu Broni Ferenca Molnara. Z takimi pomocami praca szła bardzo sprawnie. A ile szczegółów zdołali przy okazji zapamiętać!... czytaj więcej »
 • 06.11.2018

  Akcja sadzenia roślin klasy IVC

  Uczniowie IV c uporządkowali teren przy wejściu do naszej szkoły. Zasadzili również cebulki wiosennych kwiatów. Mamy nadzieję, że krokusy, żonkile i tulipany pięknie rozkwitną i będą cieszyć oko po zimowych chłodach.  ... czytaj więcej »
 • 06.11.2018

  Wycieczka po Gdańsku

  A oto kilka zdjęć z wycieczki IVc po Gdańsku. Uczniowie mieli okazję przejechać się piętrowym autokarem i posłuchać opowieści przewodnika w wersji audio. Dodatkowymi atrakcjami były zwiedzanie wystawy w Muzeum Etnograficznym w Gdańsku-Oliwie, wysłuchanie koncertu organowego w Oliwskiej Archikatedrze... czytaj więcej »