Aktualności

 • 20.03.2019

  PANI WIOLETTA PIASECKA W NASZEJ SZKOLE

    18 marca klasy młodsze wzięły udział w niezwykle barwnym spotkaniu z panią Wiolettą Piasecką – autorką książek dla dzieci. Pisarka pisze bajki, baśnie, biografie, czyli potrafi w sposób bardzo ciekawy opowiadać o życiu znanych osób. Stworzyła baśniową biografię... czytaj więcej »
 • 20.03.2019

  Konferencja nt. tarczycy

  „Tarczyca – mały, ale ważny motyl w naszym organizmie” Bardzo serdecznie zapraszamy na kameralną konferencję poświęconą tarczycy i jej znaczeniu dla funkcjonowania naszego organizmu. Podczas spotkania będziemy poruszać problemy dotyczące funkcji tarczycy, dowiemy się, na co ma ona wpływ... czytaj więcej »
 • 15.03.2019

  Klasy 7a, 7b i 6c na wystawie „Body Worlds”

 • 15.03.2019

  Żywa lekcja historii

  W naszej szkole po raz kolejny gościli rycerze! Fotorelacja z żywej lekcji historii: ... czytaj więcej »
 • 15.03.2019

  Klasa 2b w Ciuciu Cukier Artist

  Z okazji Dnia Kobiet klasa 2 b wybrała się 11 marca na wycieczkę do Manufaktury Słodyczy w Gdańsku – Ciuciu Cukier Artist. Dzieci wcieliły się tu w cukierników i każdy własnoręcznie wykonał z cukrowej masy o smaku malinowym okazałego... czytaj więcej »
 • 15.03.2019

  Klasa 2b w Ratuszu Głównego Miasta Gdańska

  Dnia 7 marca 2019 r. klasa 2 b wybrała się na wycieczkę do Ratusza Głównego Miasta Gdańska. Dzieci uczestniczyły w zajęciach pt. „Herb Gdańska”. Na początku rysowały własny herb i opowiadały o nim. Następnie poznały historię herbu Gdańska. W... czytaj więcej »
 • 11.03.2019

  Mobilne Planetarium-Warsztaty z uśmiechem!

  Cały Wszechświat właśnie stanął przed nami otworem! Mobilne Planetarium to niepowtarzalna okazja, aby odbyć niezapomnianą podróż w najdalsze zakątki kosmosu. Pokaz, który odbył się w naszej szkole niesamowicie poszerzył nasze horyzonty, wzbudzając przy tym ciekawość i dostarczając niezapomnianych przeżyć-tak... czytaj więcej »
 • 10.03.2019

  Udział naszych uczniów w „Wojewódzkim konkursie przyrodniczym”

  07 marca troje uczniów z klas VI-Emilia, Julia i Szymon wzięło udział w „Wojewódzkim konkursie przyrodniczym”. Wyniki wkrótce a my mocno trzymamy kciuki za naszych „przyrodników”!... czytaj więcej »
 • 10.03.2019

  Spektakl „Oskar i Pani Róża” Teatru Współczesnego z Krakowa

  07 marca klasy 7a, 7b i 6c wybrały się na wspaniały spektakl Teatru Współczesnego z Krakowa pod tytułem „Oskar i Pani Róża”. Oskar i Pani Róża, to przejmująca historia małego chłopca, który umiera na raka. Jego dni są policzone, a... czytaj więcej »
 • 05.03.2019

  Klasy ósme na Targach szkół ponadgimnazjalnych

  5.03.2019 klasy ósme uczestniczyły w Targach szkół ponadgimnazjalnych zorganizowanych w ramach Gdańskiego Tygodnia Zawodowca. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół technicznych z Gdańska. Szkoły przygotowały swoje stanowiska, prezentowały zawody, jakie można zdobyć po ukończeniu nauki. W... czytaj więcej »