• Akcja Zima 2019-półkolonie zimowe

06.01.2019

th

AKCJA ZIMA 2019

Półkolonie zimowe w naszej szkole pod hasłem

Zimowy relaks”.

Zapraszamy uczniów klas 0-VIII do wzięcia udziału w półkoloniach zimowych w 6 grupach wiekowych w dniach 11.02-15.02.2019.

Zajęcia będą odbywały się w godzinach 7.00-16.00. Pierwsza i ostatnia godzina będzie miała charakter opiekuńczy.

Koszt wynosi 160zł( może ulec nieznacznej zmianie)

Podczas zajęć gwarantujemy: wyjścia, zajęcia basenowe, gry i zabawy, obiad i świetną zabawę. Program zostanie ułożony pod kątem zainteresowań i wieku uczestników.

W przypadku dużej ilości chętnych wybór uczestników zostanie dokonany przy wzięciu udziału następujących kryteriów:

-wielodzietność

-pracujący rodzice

-uczeń ze specjalnymi potrzebami.

Zapisy przyjmowane będą od 14.01-18.01.2019.

W razie wątpliwości zapraszam do kontaktu.

Kierownik półkolonii

Magdalena Bogdańska-Sikora

Deklaracja uczestnictwa

Zgłaszam chęć uczestnictwa mojego dziecka ………………………………………..

klasa……………………numer kontaktowy…………………………………………………..

w półkoloniach zimowych na terenie SP11 w dniach 11.02-15.02.2019. Deklaruję zapłatę za uczestnictwo mojego dziecka w kwocie 160zł ( może ulec nieznacznej zmianie) w terminie podanym przez kierownika.

Kierownik półkolonii: Magdalena Bogdańska-Sikora