• Fotorelacja z festynu z Akademią Pływania „Marlin”

  15.09.2018

  oznor

  bty

  bty

  Zaproszenie na bezpłatne – pokazowe zajęcia

   

  Akademia Pływania „Marlin” pragnie  zaprosić Państwa na bezpłatne – pokazowe zajęcia, które odbędą się w dniach 17,19,24,26 września na pływalni w SP 11 w Gdańsku.

  Zapraszamy chętne osoby do skorzystania z zajęć:

  – nauka pływania dla dzieci oraz dorosłych

  ćwiczenia na deskach Sup dla młodzieży i dorosłych

  Zajęcia odbywać się będą od godziny 17.20 do 20.40. Ilość miejsc jest ograniczona na każdą godzinę!!! Dlatego prosimy o zapisy mailowe lub telefoniczne:

  akademiamarlin@gmail.com lub 723 473 888

   

   

   

   

  cof

  cof

  cof

  cof

  cof

  cof

  cof

  cof

  cof

  cof

  cof

  cof

  cof

  cof

  dav

  dav

  cof

  cof

  cof

  cof

  cof

  cof

  cof

  cof

  sdr

  Czym jest nauka pływania?

  W zajęciach dla najmłodszych łączymy zabawę z elementami nauki pływania. Zależy nam na tym żeby Wasze pociechy spędzały miło czas podczas zajęć z naszymi trenerami.

  Dla młodzieży oraz dorosłych umiejącej pływać proponujemy zajęcia z doskonalenia pływania.

  Sportowa technika pływania uprzyjemni Wam czas spędzany w wodzie. Umiejętności nabyte w wodzie zapewnią Wam popularność, ukształtują Waszą sylwetkę i poprawią pewność siebie. Szczegółowy program dostosowany jest do indywidualnych potrzeb uczestnika. Pod okiem doświadczonego trenera kursant będzie pracować nad techniką.

  Czym są zajęcia aqua fitness?

  To świetna forma wysiłku fizycznego, który wyleczy kontuzje, wzmocni organizm, poprawi nastrój po męczącym dniu.

  Są to zajęcia będące kombinacją trzech elementów; ruchu, wody i muzyki. Aqua fitness nie obciąża kręgosłupa, stawów, wiązadeł ani ścięgien, dlatego jest bardzo bezpieczną formą aktywności ruchowej. Podstawową zaletą jest fakt, że podczas ćwiczeń uczestnicy doskonale bawią się i relaksują.

  Czym są ćwiczenia na deskach SUP?

  Yoga, Fitness i SUP to doskonałe połączenie zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Zadowoleni będą zarówno ci, którym zależy na wzmocnieniu siły mięśni, jak i ci, którzy chcą schudnąć, zyskać lepszą równowagę czy, po prostu, ogólną poprawę kondycji. SUP zmusza do treningu całe ciało, trzeba trzymać pionową postawę, kontrolować nogi aby się nie ślizgały, a nawet czasem wytężyć mózg i skupić się nad tym co się robi.

  ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

  723 473 888 e-mail: akademiamarlin@gmail.com

   

   

   

   

   

więcej aktualności