• MiędzyszkolnyKonkurs Literacki-List do Świętego Mikołaja

Uczniowie klas II i III oraz nauczyciele

do Międzyszkolnego Konkursu Literackiego

pt. „List do Świętego Mikołaja”.

Celem konkursu jest rozwijanie literackiej twórczości dzieci.

Zasady uczestnictwa w konkursie:

1. Każdą szkołę mogą reprezentować maksymalnie po dwie prace w każdej kategorii i każdej grupie wiekowej:

– II klasa – dwa listy napisane prozą i dwa wiersze,

– III klasa – dwa listy napisane prozą i dwa wiersze.

1. Oceniane będą tylko rękopisy na papierze A-4. Można je ozdabiać, ale nie będzie to miało wpływu na ocenę jury.

1. Warunkiem udziału jest zgoda rodziców na publikację danych osobowych dziecka (imię i nazwisko) na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdańsku im. Na Bursztynowym Szlaku (Załącznik Nr 1).

1. Każda praca winna być opisana na odwrocie wg wzoru: imię i nazwisko dziecka, klasa, nazwa placówki, imię i nazwisko nauczyciela.

1. Termin nadsyłania prac do 2 stycznia 2019r. na adres Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdańsku, z dopiskiem „List do Świętego Mikołaja”.