• Podziękowanie za udział w akcji „Każdy może pomóc”

Drodzy Rodzice! Drodzy Uczniowie! Drodzy Nauczyciele!

W grudniu wzięliśmy udział w VII edycji akcji charytatywnej organizowanej przez gdański MOPR Każdy może pomóc. Polegała ona na przygotowaniu prezentu nieznanemu potrzebującemu dziecku. W liście otrzymaliśmy informacje o zainteresowaniach i opis dziecka, co miało stanowić inspirację do przygotowania prezentu. To dzięki Państwa ofiarności i życzliwości zgromadziliśmy ubrania, książki, zabawki i słodycze dla pięcioletniego Antoniego.

Po raz kolejny okazaliście Państwo ogromne serce i z dużym zaangażowaniem podeszliście do pomysłu Szkolnego Koła Wolontariatu.

Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńcom!

IMG_1298

Zachęcamy do obejrzenia relacji z wręczania prezentów na stronie gdansk.pl. (https://www.gdansk.pl/wiadomosci/dwie-imprezy-w-jednej-zobacz-polaczone-finaly-akcji-kazdy-moze-pomoc-i-wigilijnej-paczki,a,133938)