• Podziękowanie za udział w akcji „Każdy może pomóc”

  21.12.2018

  Drodzy Rodzice! Drodzy Uczniowie! Drodzy Nauczyciele!

  W grudniu wzięliśmy udział w VII edycji akcji charytatywnej organizowanej przez gdański MOPR Każdy może pomóc. Polegała ona na przygotowaniu prezentu nieznanemu potrzebującemu dziecku. W liście otrzymaliśmy informacje o zainteresowaniach i opis dziecka, co miało stanowić inspirację do przygotowania prezentu. To dzięki Państwa ofiarności i życzliwości zgromadziliśmy ubrania, książki, zabawki i słodycze dla pięcioletniego Antoniego.

  Po raz kolejny okazaliście Państwo ogromne serce i z dużym zaangażowaniem podeszliście do pomysłu Szkolnego Koła Wolontariatu.

  Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńcom!

  IMG_1296 IMG_1297

  IMG_1298

   

  Zachęcamy do obejrzenia relacji z wręczania prezentów na stronie gdansk.pl. (https://www.gdansk.pl/wiadomosci/dwie-imprezy-w-jednej-zobacz-polaczone-finaly-akcji-kazdy-moze-pomoc-i-wigilijnej-paczki,a,133938)

więcej aktualności