• Tumbo-podziękowanie

  03.12.2018

  IMG_4051 IMG_4150IMG_4151

  Szanowni Państwo!

  W piątek, 30 listopada 2018 r. zakończyliśmy udział w akcji na Fundusz Dzieci Osieroconych, działający od 10 lat przy Fundacji Hospicyjnej.

  Przeświecała nam idea edukacji i pomocy finansowej.

  Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy tak ochoczo i aktywnie włączyły się o akcji.

  Akcja została przyjęta pozytywnie przez całą społeczność szkolną. 21 listopada br. w szkole było pomarańczowo nie tylko od koloru ubrań, ale również od koloru pomarańczowych warzyw i owoców . Kolor ten pobudzał nas do większego działania na rzecz innych. Tego dnia towarzyszył nam również szczególny uśmiech i serdeczność.

  Słonik Tumbo wraz z wolontariuszami i Skarbonką Charytatywną odwiedził dzieci w klasach i aż sam był zdziwiony, z jaką serdecznością uczniowie naszej szkoły przekazywali pieniądze na wsparcie działań jego Fundacji.

  We wtorek, 27 listopada, i w czwartek, 29 listopada rodzice hojnie obdarowali nas ciastami, a dochód uzyskany z ich sprzedaży znacząco podniósł wartość skarbonki. Wypieki osłodziły trudy zebrań oraz pozwoliły uzupełnić zapasy energii uczniom biorącym udział w dyskotece andrzejkowej. Równocześnie, na zajęciach wychowawczych poruszane były tematy związane z akcją TUMBO.

  Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok!

  Słonik Tumbo i jego pomocnice:

  p. Jagoda Formella-Kaszubowska

  p. Katarzyna Kubach-Pryczkowska

  p. Joanna Matyka

więcej aktualności