Wyprawka ucznia klasy I-rok szkolny 2017/2018

1. Wyprawka ucznia klasy 1 w roku szkolnym 2017/2018

Podpisane, pozostające w szkole:

– teczka na prace plastyczne A4

– 3 zeszyty w kratkę formatu A4 (do lektur, do przyrody, do matematyki)

Wyposażenie tornistra:

– dzienniczek ucznia (zeszyt w kratkę 16-kartkowy)

– piórnik (2 ołówki, kredki ołówkowe, temperówka, gumka, nożyczki, klej w sztyfcie, linijka)

– strój gimnastyczny (biała koszulka z krótkim rękawem, krótkie spodenki, sportowe obuwie na jasnej podeszwie)

– zeszyt w 3 kolorowe linie do polskiego.

Prosimy zgromadzić w domu:

– blok rysunkowy biały A4 i A3, blok rysunkowy kolorowy A4 i A3, blok techniczny biały A4 i A3, blok techniczny kolorowy A4 i A3, wycinanki, plastelina (duże opakowanie), farby plakatowe (12 kolorów) + 2 pędzle (cienki i gruby), kredki bambino, kredki pastele, bibuła karbowana, cienka bibuła (witrażowa), arkusze szarego papieru, klej wikol w tubce, zeszyty w kratkę 16-kartkowe.

Wychowawcy będą na bieżąco informować, co należy przynieść na zajęcia plastyczno-techniczne.

Podręczniki – zapewni szkoła.

Strój jednolity (tzw. mundurek):

– codzienny: niebieska lub biała bluzka (t-shirt) z tarczą szkoły, granatowa/czarna bluza/sweter z tarczą szkoły (jednolite, bez napisów, wzorów i aplikacji), ciemne spodnie lub spódnica,

– galowy: biała bluzka/koszula lub biała bluzka z tarczą szkoły (t-shirt), granatowe/czarne spodnie lub spódnica,

*Tarcze do nabycia w sekretariacie szkoły.