dynia

RODZINNY KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS I-III

DYNIA JAKA JEST, KAŻDY WIDZI”

Cele konkursu:

– zachęcenie do współpracy rodziców i opiekunów,

– budowania prawidłowych i silnych relacji z dzieckiem,

– kreatywne spędzanie czasu wolnego,

– doskonalenie umiejętności manualnych,

– rozwijanie wyobraźni,

– prezentacja dokonań twórczych.

1. Przedmiotem konkursu jest wykonanie prac przestrzennych z dyni.

2. Udział w konkursie jest dobrowolny.

3. Prace konkursowe mają być wykonane w domu, z pomocą rodzica/rodziców, opiekunów

czy rodzeństwa.

4. Technika i format pracy jest dowolna.

5. Każda praca powinna mieć tytuł i być podpisana (imię, nazwisko ucznia, klasa).

Konkurs przebiegnie w II etapach.

• Pierwszy klasowy, gdzie oceny najciekawszych dyni dokonają uczniowie wraz

z wychowawcą. Wyłonią trzy najciekawsze prace, które trzeba dostarczyć do 22.10.2018 do sali nr 23

• W drugim etapie prace zostaną zaprezentowane na szkolnym korytarzu. Zostaną ocenione przez społeczność szkolną. Każdy, będzie mógł oddać głos na dynię, która mu się najbardziej spodoba. W ten sposób zostaną wyłonione trzy najciekawsze prace. Głosy będą oddawane do 24.10.2018 poprze wrzucenie karteczki z wypisanym tytułem pracy do koszulki foliowej, która będzie znajdowała się w portierni. Ogłoszenie wyników nastąpi 25.10.2018 roku, nagrody zostaną wręczone na szkolnym apelu podsumowującym pierwszy semestr nauki.

Zapraszam do udziału!!!!!!!

Organizator Joanna Niesielska